Kordian Kacperski

Swoją muzyczną historię Kordian Kacperski rozpoczął od nauki śpiewu operowego. W tym kierunku podąża do dnia dzisiejszego mieszając również wpływy muzyki klasycznej z nowoczesnym stylem R&B. Artysta ma za sobą występy zarówno w filharmoniach, teatrach, jak i na imprezach masowych gdzie spotyka się z ciepłym przyjęciem słuchaczy niezależnie od ich wieku.

Taniec i śpiew operowy, które Kordian łączy w swoim autorskim projekcie, nie są jedynymi talentami tego młodego śpiewaka. Artysta nie ogranicza się tylko do jednej formy ekspresji – prywatnie jest również pasjonatem architektury, którą studiował.

Wiele występów na scenach zagranicznych, między innymi we Włoszech, jak i na scenach lokalnych, które spotykają się z entuzjazmem i niekończącymi się brawami publiczności, są najlepszym dowodem talentu tego młodego tenora. W swoim repertuarze, cieszącym się wielkim uznaniem widzów, znajdują się arie operowe, operetkowe, znane szlagiery i przeboje, tak polskie jak i obcojęzyczne.

Od 2013 roku Kordian jest związany z projektem Trzech Tenorów, gdzie z każdym występem podbija serca coraz większej rzeszy fanów.