header new 2

Agencja Artystyczna
Bartosz Kuczyk

Agencja Artystyczna
Bartosz Kuczyk

Agencja Artystyczna
Bartosz Kuczyk

header new 2
Nasza oferta koncertów
previous arrow
next arrow

Koncerty

Koncert Trzech Tenorów

Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją

Z Nutką Humoru

Operetki mają swój urok i wdzięk. Operetki skrzą się humorem i dowcipem, który najczęściej wynika z niesamowitych zwrotów akcji

Koncert operetkowy

Koncert najwspanialszych arii operetkowych z muzyką na żywo. Oprócz fortepianu lub pianina, proponujemy udział skrzypka lub klarnecisty i gitarzysty basowego.

Biesiada Wigilijna

Wigilia jest uroczystością rodzinną, ale w dzisiejszych czasach rodzinę tworzą także znajomi, społeczność lokalna, społeczność zawodowa

Brunetki, blondynki

Brunetki, blondynki… czyli „być kobietą” i to nie tylko w Dniu Kobiet. Zawsze. Chociaż wielki przebój Jana Kiepury chyba najlepiej oddaje charakter tego wyjątkowego dnia w kalendarzu.

Fale Dunaju

Od 150 lat popularność jednego z najpiękniejszych walców nie maleje. „Nad pięknym modrym Dunajem” skomponował Johann Strauss młodszy w 1867 roku.

W Krainie Czardasza

Kraina czardasza nie istnieje w sensie geograficznym. To zaczarowany świat dźwięków, które wyszły spod pióra wspaniałego kompozytora Emmericha Kálmána. To kraina pięknych melodii, gorących rytmów

Koncert Trzech Sopranów

Panie pozazdrościły panom. Tak narodził się pomysł, aby na jednej estradzie stanęły trzy soprany. Będą – jak tenorzy – ze sobą rywalizować? Czas pokaże. Repertuar dla pań śpiewających najwyższymi głosami jest ogromny

Koncert Trzech Tenorów z zespołem

Nowa odsłona kultowego koncertu Trzech Tenorów tym razem z zespołem instrumentalnym! Te same najpiękniejsze przeboje !

Najpiękniejsze Arie i Duety Miłosne

Miłość można wyznać, wyśpiewać, wykrzyczeć… Swoimi emocjami można się podzielić z innymi, śpiewając o miłości solo, ale jeszcze większe emocje niosą ze sobą miłosne duety. Jak w życiu.

O Miłości Prawie Wszystko

Słówko „prawie” jest najważniejsze. Miłość niejedno ma imię. Przekonali się o tym Ci, których ona dosięgła. Pisali o niej poeci, filozofowie. Artyści malowali obrazy albo próbowali nadać jej kształt rzeźby

O sole mio

„Santa Lucia”, „O sole mio” i „Torna a Surriento” („Wróć do Sorento”) to piosenki neapolitańskie, które wygrały z czasem, są nieśmiertelne i rozpoznawalne pod każdą szerokością geograficzną. Stanowią kanon pieśni neapolitańskich.

Piosenka jest moją miłością

Miłość łączy ludzi. Czasami jednak przemija. Ona i On znają się od lat. Są ze sobą razem. Bywało różnie: od uniesień poprzez romantyczne podróże, zwariowane przygody, kłótnie z byle powodu po ucieczki od siebie.

Od Straussa do Warsa

Co łączy Johanna Straussa syna z Henrykiem Warsem, polskim kompozytorem, który odniósł światowy sukces? Melodyjność. Ona jest cechą wyróżniającą Straussa i to samo możemy powiedzieć o Warsie

Piosenki żydowskie

Układają się w dwa niezależne programy koncertowe: „Shpil klezmer, shpil” i „Gemisch czyli Tuwimowski misz – masz”.

Powróćmy jak za dawnych lat

Piosenkę Jurandota i Warsa „Powróćmy jak za dawnych lat” wylansowały dwie gwiazdy kina międzywojennego: Tola Mankiewiczówna i Aleksander Żabczyński.

Przeboje muzyki wiedeńskiej

Operetka jako gatunek muzyczny stała się nieproszonym gościem w polskich teatrach muzycznych. Kto będzie chciał zobaczyć operetkę na scenie, będzie musiał wkrótce pojechać do Austrii lub Niemiec. Na szczęście na operetkę nie obrazili się artyści.

Przeboje Światowe

W podróż po muzycznym świecie z przebojami zabiorą Państwa artyści scen poznańskich i jako przewodnik – konferansjer. W tej oryginalnej podróży mieszać się będą gatunki i style muzyczne, kierunki świata.

Przeboje Światowe z zespołem

Znany i lubiany przez publiczność koncert z towarzyszeniem pięcioosobowego zespołu muzycznego! Największe włoskie, hiszpańskie czy francuskie hity z muzyką na żywo !

Przetańczyć całą noc

Tak śpiewała Eliza Doolittle w musicalu „My Fair Lady”. Zwrot ten bardzo szybko wszedł do języka potocznego i pewnie już dziś nikt nie pamięta, skąd się wziął. A musical i piosenka są pyszne, idealne na początek karnawałowej zabawy.

Usta milczą, dusza śpiewa

W 1988 roku Jerzy Grzegorzewski stworzył spektakl teatralny, składając niczym puzzle fragmenty operetek w jedną opowieść. A jako tytuł wybrał tytuł arii „Usta milczą, dusza śpiewa” z operetki „Wesoła wdówka”.

Koncert Trzech Tenorów

Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją

Koncert karnawałowy z zespołem

Jak rozpoczynać Nowy Rok to tylko z naszym koncertem! Gwarantujemy muzykę na żywo, taneczne utwory i szampańską zabawę. Tego nie można przegapić !

W Krainie Uśmiechu

Taka kraina może tylko istnieć w operetce. Taką muzyczną krainę wymyślił Franz Lehár do libretta napisanego przez Ludwiga Herzera i Fritza Löhnera-Bedę. O wystąpieniu w tej operetce ciągle marzą najwybitniejsi śpiewacy.

Z Arią i Piosenką Przez Świat

Mistrzowie operetki wywodzą się głównie z Europy Środkowej, mistrzowie musicalu – z Ameryki. Akcja operetek i musicali dzieje się w różnych miejscach świata i każde miejsce odciska swój ślad nie tylko na akcji, ale także na muzyce.

Zaczarowany świat operetki i musicalu

Kluczem, który otwiera drzwi do zaczarowanego świata operetki i musicalu jest wrażliwość. Cechuje ona tych, którzy wykonują tę muzykę oraz tych, którzy jej słuchają.